HAKKIMIZDA

KAYA TARTI

2002 yılından bu yana geçen süre zarfında sektöründe en iyi yerlere gelebilmek için sürekli olarak kendini yenileyen, teknolojiye ayak uyduran bir sistem kurarak, en iyi kalitede hizmet ve kesin çözümler sunarak sektöründe yerini alarak müşteri portföyünü genişletmektedir.
Sektöründe iyi yerlere gelmek amacıyla hassas teraziler, laboratuar terazileri, market ve otomasyon terazileri, endüstriyel basküller,dolum sistemleri,tank tartım sistemleri gibi özel kısımlarda da faaliyetlerini sürdürerek müşterisine her konuda cevap verebilecek duruma gelebilmek için bayilik ve servisliklerini arttırmıştır.

Hedefimiz, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın gurur kaynağı olan firmamızı daha ileriye taşımak ve sektöründe lider konumda kalmasını sağlamak. Onun için teknolojiyi takip ederek kaliteli, her konumda çözüm üreterek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.
Satışını ve servisliğini yaptığımız ürünleri bir araya geldiğinde tartım sektöründe en geniş ürün yelpazesi kullanıcılarımızın hizmetine sunulmaktadır.

Tecrübeli KAYA TARTI SAN ve TİC .LTD. ŞTİ satış elemanları kullanıcıların ihtiyacının tam olarak anlayarak, bu geniş ürün yelpazesi içinden kullanıcının ihtiyacına en uygun modeli önerecek şekilde eğitilmiştir.

Ürünlerimizin kaliteli ve güvenilir olması yanında kullanıcılara verilen hızlı ve etkili servis hizmetimiz, sistemlerimizin kullanım güvenilirliğini arttırmaktadır. Özel olarak eğitilmiş teknik servis elemanlarımız, 9 adet servis aracı ve 3 adet özel tasarlanmış etalon ağırlıklarımızı taşıyan vinçli kamyonumuzla (kalibrasyon aracı) ve GÜNEYDOĞU BÖLGESİ olarak Gaziantep  merkezde  DOĞUANADOLU BÖLGESİ olarak MALATYA merkezde  İÇANADOLU BÖLGESİ olarak KAYSERİ mekezde hizmet veren deneyimli teknik kadromuzla kullanıcılarımızın işinin aksamaması için 24 saat kesintisiz yerinde hizmet vererek montaj,demonaj,bakım, arıza, test ve kalibrasyon gibi kullanıcıların sorunlarının çözmektedir.

2002'den bugüne kadar müşterilerine çözüm odaklı ve anahtar teslimi olmak üzere hizmetler ve ürünler sunan KAYA TARTI,SAN ve TİC.LTD.ŞTİ bugünden sonra da sektöründeki lider konumunu korumak ve daha ileri noktalara gelebilmek gayesiyle teknoloji yatırımlarına devam etmekte ve müşterilerine her konuda kesin çözümler sunmaya devam edecektir.

TOP